Casa Abedul de BeValle

Panticosa, Espanya

loading gif

Informació i serveis de Casa Abedul de BeValle

Informació i serveis de Casa Abedul de BeValle

Check in: A partir de les 17:00 hores

Check out: Fins a les 11:00 hores

WiFi disponible a totes les zones.

Aparcament gratuït

Descobreix tots els serveis

Casa Abedul by BeValle és un allotjament situat a Panticosa, al Pirineu d’Aragó, reconegut per la seva categoria de 3 estrelles. Aquest establiment ofereix una ubicació privilegiada a una zona tranquil·la, envoltada de natura, ideal per als amants dels esports d’hivern i la muntanya.

El complex es troba a 12 km del parc de fauna Lacuniacha, un punt d’interès destacat de la regió. Casa Abedul by BeValle disposa de wifi gratuït, aparcament privat sense cost afegit i balcó amb vistes panoràmiques a les muntanyes. Els hostes poden gaudir d’una cuina totalment equipada, roba de llit i tovalloles incloses i una sala d’estar amb televisió. Durant els mesos més freds, la proximitat amb estacions d’esquí és un valor afegit per a esquiadors i aficionats a la neu. La seva ubicació permet accedir fàcilment a rutes de senderisme i activitats a l’aire lliure, apropant el viatger a la bellesa natural de Panticosa.

*Alguns serveis esmentats anteriorment poden modificar-se. Es prega contactar per a obtenir més informació.

Casa Abedul by BeValle és un allotjament situat a Panticosa, al Pirineu d’Aragó, reconegut per la se...

Casa Abedul by BeValle és un allotjament situat a Panticosa, al Pirineu d’Aragó, reconegut per la seva categoria de 3 estrelles. Aquest establiment ofereix una ubicació privilegiada a una zona tranquil·la, envoltada de natura, ideal per als amants dels esports d’hivern i la muntanya.

El complex es troba a 12 km del parc de fauna Lacuniacha, un punt d’interès destacat de la regió. Casa Abedul by BeValle disposa de wifi gratuït, aparcament privat sense cost afegit i balcó amb vistes panoràmiques a les muntanyes. Els hostes poden gaudir d’una cuina totalment equipada, roba de llit i tovalloles incloses i una sala d’estar amb televisió. Durant els mesos més freds, la proximitat amb estacions d’esquí és un valor afegit per a esquiadors i aficionats a la neu. La seva ubicació permet accedir fàcilment a rutes de senderisme i activitats a l’aire lliure, apropant el viatger a la bellesa natural de Panticosa.

*Alguns serveis esmentats anteriorment poden modificar-se. Es prega contactar per a obtenir més informació.

Allotjament


Establiment lliure de fum.
Rentadora

Habitació


Tele
Calefacció
Dutxa
WC
Tovalloles
Kit de llençols
Mantes
Nevera.
Cafetera/tetera
Rentavaixelles
Assecador de cabells
Cuina petita
Forn

Per què reservar a Casa Abedul de BeValle amb Estiber?

Estàs en bones mans
41 anys d'experiència, + de 100 destins i més d'1 milió de clients.
Estalvia al reservar el teu paquet
Més per menys, aprofita els múltiples avantatges reservant el teu paquet.
Paga en còmodes terminis
Assegura la teva plaça amb antelació i sense grans desemborsaments.
Tornaràs a casa encantat
Els nostres clients ens avalen i són la nostra millor carta de presentació.

Ubicació

15 Barrio Bajo, Panticosa, Espanya

Ubicació

15 Barrio Bajo, Panticosa, Espanya

Preguntes freqüents per Casa Abedul de BeValle

Hi ha wifi al Casa Abedul de BeValle?

Hi ha WiFi disponible a totes les zones. .

Puc aparcar a prop del Casa Abedul de BeValle?

Disposa d'un Aparcament gratuït .

Quina distància hi ha entre l'hotel Casa Abedul de BeValle i els accessos a pistes?

El Casa Abedul de BeValle está a unos 12.8 KM de Accés a pistes Formigal - Zona Sextas (Formigal - Panticosa), 18.3 KM de Accés a pistes Formigal - Zona Portalet (Formigal - Panticosa), 720 M de Accés a pistes Panticosa (Panticosa) de las pistas de esquí.

¿On és i com arribar al Casa Abedul de BeValle?

Ens trobem a 9.2 KM de Balneari de Panticosa, 262.7 KM de Balneari Alhama de Aragon, 89.5 KM de Rafting Murillo de Gallego, 122.7 KM de Barranquisme - Punt de trobada.

Quin és l'horari d'entrada i sortida del Casa Abedul de BeValle?

L'horari d'entrada al Casa Abedul de BeValle és A partir de les 17:00 hores i el de sortida de Fins a les 11:00 hores.

Com són les habitacions del Casa Abedul de BeValle?

Les habitacions del Casa Abedul de BeValle disposen dels següents serveis Tele, Calefacció, Dutxa, WC, Tovalloles, Kit de llençols, Mantes, Nevera., Cafetera/tetera, Rentavaixelles, Assecador de cabells, Cuina petita, Forn.

Admeten mascotes a Casa Abedul de BeValle?

No, el Casa Abedul de BeValle no admet l'entrada animals en l'allotjament.

Quant costa una nit al Casa Abedul de BeValle?

Pots aconseguir alguna cosa molt econòmica si consultes les ofertes de Estiber a Casa Abedul de BeValle. Ara mateix pots veure tots els preus aquí